Masáže i Kosmetika
MUDr. Košťálová Lenka, s.r.o.

Doplňující informace k poskytovaným službám

Můžete si u nás objednat

  • kvalitní Espresso  (chodíte-li k nám každý měsíc, kávu vám rádi uděláme zdarma, řekněte si o ní)
  • Coca – cola nebo jiný nápoj dle zásob a nabídky
  • Drobné občerstvení (dle akutální nabídky)

 

Storno poplatek za zrušení termínu

Z důvodů častého rušení termínů ze strany některých zákazníků jsme nuceni zavést STORNO POPLATEK ve výši 100 Kč, pokud není termín změněn / zrušen 24 hodin před objednaným termínem. Storno poplatek může být hrazen převodem na účet (2400638969/2010), hotově v ordinaci nebo při další návštěvě masáže, kosmetiky, manikúry/pedikúry. Pokud bychom toto opatření nezavedli, kolegové zde sedí hodinu zadarmo a to vůči nim není férové. Plné uhrazení termínu zase není vhodné vůči klientům. Stokorunu považujeme za kompromisní řešení jako částečnou kompenzaci. Samozřejmě za sebe můžete poslat jinou osobu, která termín využije bez sankce.

 

Proč nemůžeme poskytovat služby jako je masáž, kosmetika, manikúra nebo pedikúra za 200 Kč?

  • Spolupracujeme s šikovnými a zkušenými lidmi, jen tuto částku jim musíme uhradit za hodinu jejich práce.
  • Používáme kvalitní kosmetiku, emulze, přípravky a další spotřební materiál, který musíme promítnout do ceny každého ošetření.
  • Prostory udržujeme čisté a v pěkném stavu, hygienicky je dezinfikujeme a používáme sterilizační zařízení / sterilizační lampa, sterilizátor/.
  • Vznikají další náklady přímo spojené se službami /mnoho a mnoho praní, SMS klient, objednací kartičky.../
  • Investovali jsme desítky tisíc do vybavení a zařízení provozoven tak, aby jste se cítili dobře a službu si užili v důstojném a pěkném prostředí.

        ...a samozřejmě musíme hradit režijní náklady za topení, elektřinu, vodu...

 

Možnost vystavení PERMANENTKY /chodíte-li častěji nebo chcete-li mít služby proplacené od zaměstnavatele z FKSP/

Nabízíme možnost úhrady "na fakturu". Požádejte svého zaměstnavatele, ať vám přispěje na regenerační a rekondiční služby z Fondu kulturních a sociálních potřeb.        V takových případech vystavíme na danou částku, kterou nám zaměstnavatel proplatí  a současně vám Permanentku, z které se odepisují čerpané (lze libovolně čerpat od jakéhokoliv kolegy, na jakoukoliv službu). 

Permanentku si můžete koupit také pro sebe nebo své blízké. Čerpání není časově omezené.

 

Možnost zakoupení DÁRKOVÉHO POUKAZU

Zabalíme Vám jej na přání do okrasné obálky. Lze využít na jakoukoliv službu v libovolné výši. Poukaz není časově omezený a je přenosný.

 

Provoz služeb je stavebně oddělený od ordinace

Místnosti pro služby /masáže, kosmetika, manikura/pedikura/ mají samostatnou čerkánu a záchod pro  klienty.  Nemusíte se tedy obávat, že by jste seděli v čekárnách..

Na co bychom  ale chtěli upozornit, že v dopoledních hodinách může být zvýšený hluk v celém objeku /Není to časté ale může se stát.. Některé děti jsou sice malé, o to víc je ale bývá občas slyšet.../